Lale Akgöl Resmi Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lale Akgöl Resmi Web Sitesi

Lale Akgöl'ün hayranlarıyla buluştuğu tek adres !

anasayfaAnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Herkese Merhaba

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
sarperd
Üye
Üye
1 2
3 4

İş/Hobiler : Müzik

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 5:08 am

Herkese merhabalar arkadaşlar böyle bir site açtığı için tüm admin arkadaşlara sonsuz teşekkürler.Lale Akgöl gerçekten mükemmel bir ses ve gerçekten çok önemli eserleri çok güzel yorumluyor birçok solistin basamadığı sesleri basıyor umarım en kısa zamanda albümü çıkar ve dinleme şansına sahip oluruz....
lale
Yönetici
Yönetici
1 2
3 4

İş/Hobiler : ses sanatçısı

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 5:00 pm

SARPER ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM DÜŞÜNCELERİN İÇİN..SİTEMİZE HOŞGELDİN...SANIYORUM SİZDE MÜZİKLE İLGİLENİYOSUNUZ..YADA ÖNEMLİ Bİ KULAĞA SAHİPSİNİZ..ÇOK MEMNUN OLDUM SİZİ TANIDIĞIMA.KENDİNİZE İYİ BAKIN.LALE AKGÖL.
can-efan
Yönetici
Yönetici
1 2
can-efan
3 4

İş/Hobiler : müzik

https://laleakgolfanclub.yetkin-forum.com

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 5:43 pm

hoş geldin aramıza =)
sarperd
Üye
Üye
1 2
3 4

İş/Hobiler : Müzik

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 4:57 am

teşekkür ederim Lale abla.evet bende müzikle ilgileniyorum kendi çapımda.8 yaşından bu yana piano ve klavye çalıyorum 19 yaşındayım şu anda.hakkınızda yorum yapabilecek kadar iyi bir müzisyen olmasamda kulağıma güveniyorum.bu sene konservatuara hazırlanıyorum itü inşallah.popstarı hiç izlemezdim.birgün müzisyen arkadaşlarla çalışmaya ara verdik televizyonu açtık ''her mevsim içimden gelir geçersin'' girdiğiniz anda tüylerimiz diken diken oldu gerçekten abartmıyorum.daha sonra arkadaşlarımla birlikte sizi elimizden geldiğince takip ettik videolarınızı izledik.özellikle ''unutmadım seni ben'' adlı eser gerçekten çok zor bir eser ve bu eseri gerçekten kusursuz icra ettiniz sadece ben değil hocalarımda sizi çok beğenerek dinliyor.umarım en kısa zamanda albümünüz çıkar ve sizi dinleme imkanına sahip oluruz.müzik hayatınızda başarılar diler saygılarımı sunarım
lale
Yönetici
Yönetici
1 2
3 4

İş/Hobiler : ses sanatçısı

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:55 pm

sarperd çok teşekkür ediyorum düşüncelerin için .Bana inanmıcaksın ama ben POPSTAR DA hiç okuyamadığıma inanıyorum bence kötüydü...ses inanılmaz kalın çıkıyo ama ben zaten ALTO yum ama bu kadarda kalın çıkmaz yaniii...tekrar teşekkür ediyorum sanada başarılar diliyorum inşallah dileklerin gerçek olur.Ama ideallerin için çok çalış benim gibi konservatuvara 11 gün hazırlanıp girme...tamam kazanıyosun ama bocalıyosun.neyse k.i.b.tekrar görüşmek dileğiyle.HOŞÇAKAL...LALE AKGÖL
nasişikil
Üye
Üye
1 2
3 4

İş/Hobiler : futbol

Herkese Merhaba Vide
MesajKonu: Geri: Herkese Merhaba   Herkese Merhaba I_icon_minitimeCuma Mart 06, 2009 6:17 pm

lale hanım bekarsanız şayet size ciddi olarak evlenme teklifinde bulunuyorum ben izmirden uğur çok güzel ve etkileyicisiniz sizinle evlenmek istiyorum çünkü beni kalbimden vurdunuz o yarışmadan beri unutamıyorum sizi düşünmekten

Herkese Merhaba

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası